Укр Рус

Курси програмування у Львові

Отримай навички програмування і почни свою кар'єру в IT. Твоє навчання буде проходити тільки з кращими практиками.

 • Чому вам варто стати програмістом

 • Висока оплата праці

  За даними rabota.ua, заробітна плата it-фахівців — найвища.

 • Стабільний заробіток

  Середня зарплата програмістів індексується відповідно до курсу долара. Падіння гривні, інфляція і зниження ціни за барель нафти не зможуть істотно вплинути на ваш рівень життя. Як це чудово — бути впевненим у завтрашньому дні!

 • Можливість планувати своє життя

  Розвиток IT-сфери в Україні буде і далі зростати гігантськими темпами. Поки людям потрібні запрограмовані машини, роботи буде достатньо. Ринок IT-розробки широкий: від Front-End, web- і мобільної розробки і до Machine Learning.

 • Ринок праці — весь світ

  Мови програмування універсальні. Роботодавці чекають найбільш затребуваних програмістів у будь-якій країні. Робота програміста з переїздом за кордон, фріланс або аутсорсинг — обирайте, що вам до душі. У всьому світові напевно існує вакансія саме для вас.

 • Самореалізація в кар'єрі і в житті

  В IT-індустрії успіх залежить тільки від вас. Кар'єрне зростання програміста і грошове зростання прямо пропорційні досвіду і знанням фахівця. Рамок і обмежень більше немає. Стати програмістом — це провідні посади, високий дохід і можливість змінити світ. Все у ваших руках.

Як стати програмістом?

Які кроки необхідні для того щоб стати затребуваним фахівцем в сфері програмування.

 • 1

  Вивчити основи програмування

 • 2

  Вибір мови програмування

 • 3

  Знайти спеціалізовані курси для програмістів

 • 4

  Скласти портфоліо проектів і резюме

 • 5

  Отримати першу роботу в сфері програмування

Переваги навчання у Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
 • rocket
  Працевлаштування

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Відгуки випускників цього курсу

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Завершил курс Front End Basic. Крайне рад тому, что попал в группу Марии, она прекрасный преподаватель, всегда была готова помочь с любыми вопросами, очень много предоставила полезных ресурсов на протяжении всего курса. Если планируете начинать курс Basic, настоятельно рекомендую уточнить заранее и попробовать попасть к Марие! Спасибо!
Курс був дуже продуктивний. Сергій крутий викладач. Залишилась дуже задоволена навчання.
Курс QA Manual включає в себе настільки різносторонні знання, що мій знайомий розробник зі здивуванням часто запитував: "Ви що, і це проходили?" Дякую викладачу Галині Чорнодуб за те, що щиро вболіває за нас навіть після закінчення курсу. Дякую школі Hillel за ту безцінну базу, яка відкриває двері до багатьох напрямків.
Пройшла курс з Бізнес-аналізу у викладача Ольги Бовт. Хочу виділити загальні моменти школи. Зручна LMS, де знаходиться все що потрібно студентам: новини, відеозаписи лекцій, домашнє завдання, комунікація. Все в одному місці, що дуже спрощує процес навчання та отримання інформації. Оповіщували про зміни у розкладі завчасно. Про сам курс Бізнес-аналізу. Інформативно, структуровано, кожна тема супроводжувалась реальними кейсами та прикладами з досвіду Олі, що значно допомагало у засвоєнні матеріалу. Багато практики під час лекцій. Вчасно перевірені домашні завдання та дуууже розгорнутий фідбек по ним. За це окрема подяка Олі - завжди на зв'язку, допоможе, ще раз пояснить, якщо виникли проблеми.
Закінчив курс Front End Basic навесні 2023. Викладач Паша Зубак топ, лекції на найвищому рівні, приділяв час кожному студенту, відповідав на всі наші додаткові питання, ретельно перевіряв домашні завдання, надавав детальні коментарі, а також забезпечував великою кількістю корисного матеріалу та ресурсів. Шкода, що курс так швидко пролетів, але завдяки викладачу та його вмінню навчати та мотивувати студентів переходжу на курс Front End Pro!) Дякую Hillel за чудову роботу!
Тільки-но закінчив курс SMM PRO. Отримав від навчання не тільки якісні нові знання у сфері таргетованої реклами, а ще й багато необхідних для роботи інтернет-маркетолога цікавих бонусів, та й просто задоволення від процесу. 1. Чудовий викладач Данііл. Професійність та Людяність. Супер подача матеріалу та постійний зворотний зв'язок. Жодне питання не залишилось без змістовної розгорнутої відповіді. 2. Дуже грамотно побудована структура курсу 3. Цікаві змістовні заняття 4. Багато цікавих бонусів 5. Зручна Система управління навчанням (LMS) Раджу всім, хто ще вагається щодо цього курсу!
Закінчила курс SMM PRO. Дуже задоволена, оскільки давно хотіла вивчити таргетинг. Дуже круті і змістовні заняття, багато бонусів від викладача і класно побудована структура самого навчання. Окреме дякую Даніілу за постійний зворотній зв`язок))
Nataliia Vasyliuk

Nataliia Vasyliuk

Дякую за цей чудовий курс! Особливо вдячна Вікторії , викладачу по рекрутингу і Ані, викладачу по HR, за професійний підхід та дуже цікаві лекції! Вже рекомендувала і однозначно буду рекомендувати школу Hillel за якісне і професійне навчання! Ще раз щиро дякую і бажаю нових можливостей і процвітання!
Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image