Укр Рус

Дитячі курси у Львові

Сьогодні починати вчитися програмуванню краще у більш ранньому віці. Адже, отримавши основи комп'ютерної грамотності, дитина зможе застосувати їх в будь-якій професії.

Переваги навчання у Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
 • rocket
  Працевлаштування

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Відгуки випускників цього курсу

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Я хотел бы поделиться своим восторгом от курса по фронтенд разработке, который я прошел под руководством преподавателя Богдана. Он безусловно является одним из лучших преподавателей, с которыми мне приходилось работать. Богдан активно вовлекает студентов в практическую работу. Он предоставляет интересные проекты и задания, которые помогают студентам применять свои знания на практике и развивать свои навыки.В целом, учиться у этого преподавателя было невероятно полезным и вдохновляющим опытом.)))
Завершил курс Front End Basic. Крайне рад тому, что попал в группу Марии, она прекрасный преподаватель, всегда была готова помочь с любыми вопросами, очень много предоставила полезных ресурсов на протяжении всего курса. Если планируете начинать курс Basic, настоятельно рекомендую уточнить заранее и попробовать попасть к Марие! Спасибо!
Сегодня закончился курс, который длился 2.5 месяца. Хочу выразить огромнейшую благодарность преподавателю Ксении и ментору Лидии за знания которые я получила благодаря им😍 А так же за их умение создать дружескую атмосферу на занятиях, не заметила как пролетел курс😁
Структурований курс, неймовірна віддача викладача. Головною "фішкою" є фідбек від викладача, що покращює засвоєння матеріалу кратно. Рекомендую!
Зрозуміло про складні речі

Курсом в цілому задоволений. Інформація була подана в гарному об'ємі. Викладання було якісне. Але хотілось би щоб викладач спілкувався простіше зі студентами, адже ми прийшли сюди вчитись і дізнаватись щось нове для себе. І для когось очевидні речі можуть бути не очевидними, так як ніколи раніше з цим не стикалися.

Сподобалось те, що викладач дає інформацію більш ніш прописано в програмі навчання, і коли навіть інші школи про це не розповідають на курсі, то тут нас цьому навчили. І додам що допомога коли задаєш питання була навіть і після 12 ночі, і це добре.

Я в захваті, дуже крутий викладач Ксенія та ментор Лідія, мені все супер сподобалося))
Nataliia Vasyliuk

Nataliia Vasyliuk

Дякую за цей чудовий курс! Особливо вдячна Вікторії , викладачу по рекрутингу і Ані, викладачу по HR, за професійний підхід та дуже цікаві лекції! Вже рекомендувала і однозначно буду рекомендувати школу Hillel за якісне і професійне навчання! Ще раз щиро дякую і бажаю нових можливостей і процвітання!
Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image