Укр Рус

Курсы IT во Львове

Выпускаем качественных IT-специалистов, сразу готовых к трудоустройству

Преимущества обучения в Компьютерной школе Hillel

 • man-raising-hand
  Группы по 17 человек Преподаватель уделяет время каждому студенту
 • nerd-face
  Преподаватели практики У нас преподают только практикующие специалисты из топовых IT-компаний.
 • briefcase
  Система личных кабинетов Эффективное и удобное обучение.
 • speech-balloon
  Оперативная служба поддержки студентов Срочный вопрос — своевременное решение.
 • videocassette
  Доступ к видеозаписям занятий Записи уроков остаются у студентов после окончания курса.
 • hammer
  Практические занятия Большая часть занятий ориентирована на практику.
 • rocket
  Трудоустройство

  Что мы делаем для того, чтобы вы достигли успеха?

 • clipboard

  Проводим мастер-классы по подготовке резюме и поиску работы

 • books

  Регулярно обновляем программы курсов под требования рынка

 • smiling-face-with-sunglasses

  Приглашаем преподавать только лучших практикующих специалистов

 • globe-with-meridians

  Развиваем нашу сеть партнеров среди топовых IT-компаний

 • direct-hit

  Наши преподаватели часто сами забирают к себе наших лучших Студентов ;)

Наши преподаватели и выпускники работают в топовых IT-компаниях мира

Отзывы выпускников школы

1500+ отзывов со средней оценкой 4.93 на Google картах у наших филиалов

Дуже рекомендую школу Hillel! Тут ви отримаєте необхідні знання, які подаються легко і цікаво. Дуже зручно поєднувати навчання навіть з роботою! Завжди є зворотний зв'язок як від школи, так і від викладача. Окремо дякую Владіславу за надзвичайно корисний та захоплюючий курс, з великою кількістю корисної інформації, прикладів, а також за надання значної кількості додаткового матеріалу, навіть поза межами курсу. Я вельми вдячна за можливість навчатися під його керівництвом !
Дякую Павлові за його допомогу та терпіння. Іноді було легко, а іноді важко, особливо на фінальному проекті, але спільними зусиллями подолали усі перешкоди!:)
Закінчивши вже другий курс, хочу висловити щирі слова вдячності комп'ютерній школі Hillel, викладачу Олексію Дом'яничу та ментору Олександру Кондратьєву за неймовірно цінний досвід, який я отримав під час проходження курсу Front End Pro. Цей курс виявився чудовим кроком у моєму професійному розвитку. Під керівництвом викладача Олексія Дом'янича я не лише отримав фундаментальні знання в галузі фронтенд-розробки, але також зрозумів суть сучасних технологій та підходів до створення веб-сайтів. Його методи навчання та педагогічний підхід дозволили мені легко освоїти новий матеріал. Також, хотів би подякувати ментору Олександру Кондратьєву. Його безцінна підтримка, поради та відповіді на всі мої питання були дуже цінними. Він завжди готовий був допомогти та надихнути на досягнення нових вершин у розробці веб-сайтів. Завдяки цьому курсу я відчуваю себе значно впевненіше в своїх знаннях та навичках. Я впевнений, що цей досвід стане важливим ресурсом у моїй кар'єрі розробника. Ще раз велика подяка команді Hillel, Олексію Дом'яничу та Олександру Кондратьєву за надзвичайно корисний та цінний курс.
Хочу залишити відгук про викладача Володимира Шайтана, бо вважаю, що саме від викладання залежать враження від пройденого курсу. Якщо ви хочете не просто спробувати себе у даній сфері, а опанувати нову професію, отримати глибокі знання з JavaScript, зрозуміти, як саме "працює" мова, то вам до Володимира. Він приділяє кожній темі стільки часу, скільки необхідно студентам для повного її розуміння. Заняття проходять завжди на позитивній ноті. Викладач дає достатню кількість домашніх завдань, щоб розібратися в темі. Тому хайлі рекомендид, як говорять :)
Рівень професіоналізму викладання - винятковий. Максимально доступно, системно, наочно, ілюстративно, актуально і, до того ж, вкрай friendly. Вищий клас, я в захваті, всім рекомендую.
Марк Зерєв

Марк Зерєв

Курс з власних відчуттів пройшов швидко та дуже цікаво. Дякую викладачам Даніілу та Анні, кожен з них дуже чітко, змістовно та цікаво розповідав свій матеріал. Окрема подяка Даніілу за купу корисних додаткових джерел інформації та дуже зручну візуалізацію контенту. (ваші таблиці кльові :3)
Нещодавно пройшла курс Java Basic (викладач: Олексій Оніщенко). Залишись тільки позитивні враження. Високий рівень викладання матеріалу та цікаві домашні завдання, що допомагають краще зрозуміти і запам’ятати пройдений матеріал. Отримані зауваження по ДЗ - це ще одна можливість взнати багато чого корисного. Дуже вдячна Олексію. Після пройденого курсу хочеться не зупинятися і йти далі на Java Pro. Окремо хочеться відзначити зручний застосунок LMS від школи Hillel. Вся необхідна інформація від школи надходить до Стрічки. Інформація цікава і корисна. Служба підтримки швидко відповідає і вирішує всі питання, якщо такі виникають. Бажаю подальшого процвітання школі Hillel!
Один из лучших преподавателей - с первого занятия увидел, что человек - профессионал! Отлично поставленная речь, дикция, манера подачи заставляет даже самого принципиального человека проникнуться душой к Лиане. Никогда не видел такой вовлеченность в процесс обучения - Лиана готова прийти на помощь, жертвуя своим временем сверхурочно! С удовольствием поддерживал бы теплые отношения и встретился бы вживую поболтать про проджект менеджмент.